Wyobraź sobie, że wykonujesz jedno działanie - idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego życia - po czym pojawiają się efekty. Szybsze i większe niż kiedykolwiek wcześniej.

Chciałbyś poznać to działanie… za darmo?

Słyszałeś kiedyś takie pojęcie jak “wąskie gardło” lub po angielsku “bottleneck”? Oznacza ono pojedynczy element jakiegoś procesu, który ogranicza lub spowalnia cały ten proces, nie pozwalając na wykorzystanie jego pełnego potencjału.

Wąskie gardło

Po czym poznać, że w swoim rozwoju masz do czynienia z wąskim gardłem?

Najczęściej po tym, że czujesz jakiś… hamulec. Gdzieś w głębi siebie czujesz że coś jest nie do końca tak, jak być powinno. Coś Cię spowalnia, trzyma w miejscu lub wręcz sabotuje twoje efekty, ale nie jesteś pewny co to.

Bo najtrudniejsze w pracy z wąskim gardłem jest właśnie odkrycie - co nim jest.

Ale jeśli to się uda, to nagle okazuje się, że jedno lub zaledwie kilka precyzyjnie określonych i zaplanowanych działań, jest w stanie uwolnić Twój potencjał, pchnąć Cię drogą rozwoju i przynieść zmiany w Twoim szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Z tej strony Patrycja Zduńczyk, członek zespołu Rozwojowca.

Szukamy osób, którym moglibyśmy w krótkim czasie dać efekty, których zdobycie normalnie wymagałoby często całych lat lub nawet nigdy nie udałoby się w takiej skali.

Właśnie takich, które czują, że gdzieś po drodze utknęły w miejscu lub coś je mocno hamuje.

Niestety, nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, bo wąskie gardło rozwoju i prawdziwie spełniającego życia, u każdego z nas jest w innym miejscu.

Jeśli to uczucie - tego wewnętrznego hamowania - nie jest Ci obce, to chciałabym osobiście pracować z Tobą jeden-na-jeden, żeby znaleźć i zdjąć z Ciebie ten hamulec oraz 10-krotnie przyspieszyć tempo osiągania Twoich celów, stawania się najlepszą wersją samego siebie oraz budowania maksymalnie spełniającego życia.

W jaki sposób?

Krok 1

Umawiamy się na darmową, ok. 45-minutową rozmowę - telefoniczną lub przez Skype’a.

Poznaję podczas niej szczegółowo Twoją sytuację życiową oraz Twoje obecne wyzwania, warunki, cele, marzenia, możliwości, rzeczy, które Ci wadzą, denerwują, stresują, przytłaczają itp.

Po tej rozmowie razem z Damianem Redmerem analizujemy Twoją sytuację i szukamy dla Ciebie za pomocą specjalnego procesu od jednej do kilku tzw. atomowych akcji.

Atomowe akcje to działania, których rezultaty są nieproporcjonalnie wielkie do czasu i wysiłku, które włożysz w ich wdrożenie, bo pozwalają na poszerzanie Twoich życiowych wąskich gardeł.

Trafiają właśnie w nie.

To powoduje, że wprowadzane zmiany będą - niczym w reakcji łańcuchowej - rozchodziły się po wielu obszarach Twojego życia i dawały znacznie większe rezultaty niż wszystko inne, co mógłbyś w danej chwili zrobić.

Jak przy reakcji atomowej w elektrowni jądrowej - aby wystrzelić “garść” neutronów, potrzeba mniej energii niż podczas Twojego pojedynczego oddechu.

Reakcja Łańcuchowa

Ale ta sama “garść” neutronów potrafi zapoczątkować całą reakcję łańcuchową, która w efekcie potrafi dostarczyć tyle energii, że zasili całe miasto.

W Twoim życiu też są takie akcje - trzeba je tylko znaleźć

Dla każdego będą one jednak zupełnie inne.

Przykładowo, dla jednej osoby może to być pozbycie się powracających negatywnych emocji, myśli lub stresu. Dzięki temu zyska znacznie więcej emocjonalnej siły, by radzić sobie z innymi wyzwaniami i w końcu przeznaczyć ją na realizację swoich celów.

Do tego odzyska czas i pieniądze, które wcześniej traciła na polepszanie sobie humoru po tamtych ciężkich emocjach. To częsta sytuacja z wieloma “zjadaczami czasu” czy nawet uzależnieniami. Utrzymujemy je, żeby poprawiały nam chwilowo humor, gdy coś innego go obniża.

Odnajdując tę rzecz, która stale i mocno obniża samopoczucie lub poczucie własnej wartości tej osoby, można zaledwie jedną zmianą sprawić, by jej życie zmieniło się nie do poznania.

Taka osoba będzie miała więcej energii, siły, czasu, pieniędzy i pozbędzie się części niechcianych zachowań, które hamowały jej rozwój, karierę, relacje z innymi albo niszczyły zdrowie.

To tylko przykład - nie próbuj się w niego “wcisnąć”. Sytuacja każdej osoby jest kompletnie inna. To, co okaże się akcją atomową dla Ciebie, nie przyniosłoby żadnego efektu dla kogoś innego i odwrotnie.

Krok 2

Gdy wspólnie z Damianem opracuję dla Ciebie listę jednej do kilku atomowych zmian, spotykamy się na kolejną rozmowę (ok. 45 minut).

Wyjaśnię Ci podczas niej każdą z atomowych akcji dla Twojej obecnej sytuacji i wspólnie wybierzemy jedną, na której chcesz się teraz skupić.

Następnie, podczas tej samej rozmowy, wspólnie opracujemy szczegółowy plan wprowadzenia tej akcji.

Wiem doskonale, że jej wprowadzenie może nie być takie proste, jak się będzie początkowo wydawać.

Wiem, że jak każdy masz swoje zobowiązania oraz ograniczenia - pieniędzy, czasu, siły, i energii.

Wiem, że nie rzucisz wszystkiego, aby wprowadzić swoją atomową akcję.

Wiem też, że - jak każdy - masz pewne bariery, przekonania, nawyki, emocje, pokusy, słabości, presje i oczekiwania ze strony innych, relacje i układy, których musisz przestrzegać, bliskie osoby, o które musisz dbać itd.

Gdyby nie to wszystko, najprawdopodobniej sam byś już wprowadził tę akcję lub zmianę wcześniej.

Ale spokojnie - mam narzędzia i wiedzę na temat tego, jak poradzić sobie z każdą z tych rzeczy i jak wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie.

Opracujemy je właśnie podczas drugiej rozmowy.

Po tej rozmowie zdarzy się jeden z 3 scenariuszy:

 1. Pokochasz ten plan i postanowisz wdrożyć go samemu. W tej sytuacji przybijamy sobie wirtualną piątkę i życzę Ci wszystkiego najlepszego, ciesząc się, że mogłam pomóc.
 2. Pokochasz ten plan i zechcesz zostać moim specjalnym klientem, żebym mogła osobiście Ci pomóc wdrożyć ten plan tak szybko, skutecznie i prosto, jak to tylko możliwe, oraz stworzyła i pomogła wdrożyć plany dla pozostałych atomowych akcji.

  W takiej sytuacji - jeśli będziemy mieli jeszcze miejsca i zgodzę się dołączyć Cię do grona naszych specjalnych klientów - słyszymy się średnio co tydzień lub dwa (w zależności od sytuacji i potrzeby) tak długo, jak długo uznasz, że mnie potrzebujesz. Koszt mojego wsparcia w tej formie to 490 zł miesięcznie.

 3. W najmniej prawdopodobnym scenariuszu, gdybyś poczuł, że zmarnowałam Twój czas, daj znać, a od razu po rozmowie przeleję Ci 100 zł.

Podsumowując:

Otrzymujesz ode mnie 2 telefony, podczas których poznam Twoją sytuację i przedstawię Ci listę jednej do kilku akcji, które zaowocują największymi zmianami w Twoim życiu razem ze szczegółowym planem wdrożenia pierwszej z nich.

Jeśli nie uznasz tego za niezwykle cenne, natychmiast zapłacę Ci 100 zł rekompensaty.

Zobacz - najgorsze, co się może wydarzyć, to otrzymasz 100 zł za “zmarnowanie” ok. 90 minut Twojego czasu na poznanie akcji, które wzniosą Twoje życie na wyższy poziom tak mocno i szybko, jak nic innego, oraz poznanie szczegółowego planu wdrożenia pierwszej z tych akcji.

Najlepsze co się może wydarzyć - będziemy razem pracować nad Twoim życiem, żeby na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy, wznieść je na taki poziom, jaki trudno byłoby Ci osiągnąć samemu przez całe lata (a może nawet nigdy by się tak nie udało).

Ty na tym skorzystasz tak czy inaczej.

Dla mnie z kolei to najlepszy sposób, by znaleźć osoby, którym mogę i chcę najmocniej pomóc prawdziwie rozwinąć skrzydła i wznieść życie na nowy poziom.

W tym układzie każdy wygrywa.

Jednak, skoro znasz już mój osobisty cel, pewnie domyślasz się, że…

Ta propozycja NIE jest dla każdego.

Żebyśmy spotkali się na pierwszej rozmowie, musisz spełniać 4 poniższe warunki:

 1. Możesz sobie finansowo pozwolić na przynajmniej pół roku konsultacji w cenie 490 zł miesięcznie.

  Jak wspomniałam - możemy się rozstać już po drugim telefonie i nie zapłacisz za nic ani grosza. Rozmowy są darmowe i nie ma żadnego obowiązku wykupywania konsultacji.

  Zresztą ja też się muszę na nie zgodzić ;) Oboje musimy dojść do wniosku, że chcemy dalej współpracować.

  Jednak zawsze może się też okazać, że tego zechcemy i będziemy ze sobą współpracować dwa, trzy miesiące czy nawet pół roku.

  Gdyby do tego doszło, celem jest to, abyśmy przestali ze sobą współpracować wtedy, gdy uznasz, że otrzymałeś już wszystko, czego potrzebowałeś. Wtedy oboje będziemy usatysfakcjonowani.

  Nie ma znaczenia, kiedy to będzie. Może równie dobrze być i po miesiącu. Ale ważne jest, żeby właśnie to było powodem zakończenia współpracy.

  Żeby nie okazało się, że w sumie chciałbyś współpracować dalej, ale przerywamy, bo po np. po trzecim miesiącu skończyły Ci się pieniądze.

  Wtedy oboje będziemy mieli poczucie czegoś niedokończonego, a ja chcę pracować tylko z osobami, którym mogę dać pełne efekty.

 2. Twoja kariera lub zarobki nie są oparte na oszukiwaniu innych ludzi oraz nie pochodzą z branży pornografii, dopalaczy lub hazardu.

  Podczas tych konsultacji 10-krotnie przyspieszymy osiąganie celów, które sobie wyznaczasz. Także tych związanych z karierą.

  Nie chcemy więc dawać tej mocy osobom, których cele zaowocują krzywdą innych.

 3. Masz przynajmniej półtorej godziny w tygodniu na telefon ze mną i dodatkowe zadania.

  Jeśli mamy współpracować, to musimy się kontaktować. Musisz mieć także czas na wykonanie przygotowanych dla Ciebie ćwiczeń i zadań.

  Inaczej to nie ma sensu.

  Większość naszych rozmów zamknie się w pół godziny, ale biorąc pod uwagę dodatkowe ćwiczenia i zadania, musisz mieć ok. półtorej godziny w tygodniu.

 4. Będziesz trzymać się uzgodnionego planu.

  W końcu jeśli nie będziesz wdrażał tego, co wspólnie ustalimy, ostatecznie nic się nie zmieni i całe te konsultacje będą wyłącznie stratą czasu. Twojego i mojego.

Oto co chciałabym, abyś zrobił jako następne

Jeśli spełniasz powyższe 4 warunki i chciałbyś, żebym przygotowała dla Ciebie listę atomowych akcji, które zmienią Twoje życie na lepsze tak mocno i szybko, jak prawdopodobnie nic innego w tym momencie, to z przyjemnością to zrobię.

W takiej sytuacji wypełnij formularz pod tym linkiem.

Jest prosty.

Potrzebuję mieć tylko ogólne informacje o Tobie i o tym, co chcesz osiągnąć lub co Ci przeszkadza.

Gdy uzupełnisz formularz, w ciągu 4 dni roboczych zadzwonię do Ciebie umówić się na pierwszą rozmowę. Zajmie nam ona ok. 45 minut.

Poznam podczas tej rozmowy Twoją sytuację życiową dokładniej. Umówimy się też od razu na drugą rozmowę, która zajmie nam ok. 45 minut.

Przekażę Ci wtedy listę kilku atomowych akcji razem z sugerowaną kolejnością ich wdrożenia. Gdy wybierzesz pierwszą z nich, wspólnie ustalimy szczegółowy plan jej wdrożenia - tak abyś szybko i wyraźnie zobaczył w swoim życiu wszystkie jej niesamowite efekty.

 • Jeśli po tej rozmowie zechcesz, żebym Ci dalej pomagała - świetnie! Możemy o tym porozmawiać.
 • A jeśli stwierdzisz, że wolisz dalej działać samemu - też jest ok. Cieszę się, że mogłam pomóc :)
 • Natomiast gdybyś stwierdził, że zmarnowałam Twój czas, natychmiast przeleję Ci 100 zł rekompensaty.

W takim układzie dosłownie nie możesz stracić.

UWAGA - Ta propozycja jest tymczasowa i może zniknąć w każdej chwili

Moja doba - tak jak Twoja - ma tylko 24 godziny. Do tego posiadam jeszcze inne obowiązki w Rozwojowcu. Dlatego jednocześnie mogę indywidualnie prowadzić tylko stosunkowo niewielką grupę osób.

Nie jest więc fizycznie możliwe, żebym umówiła się na rozmowę z każdym, kto się zgłosi - bez znaczenia kiedy i w jakiej ilości.

Cała ta propozycja - ze względu na jej formę - jest naturalnie ograniczona w czasie. Dlatego ta strona może, bez uprzedzenia, w każdej chwili zniknąć, gdy tylko nie będę w stanie wziąć na konsultacje więcej osób.

Nie miej proszę pretensji, gdyby się tak wydarzyło - uprzedzam o tym otwarcie.

Więc jeśli czujesz, że to może być coś dla Ciebie, kliknij teraz tutaj (póki propozycja jest dostępna), uzupełnij formularz i porozmawiajmy.

Do usłyszenia,
Patrycja Zduńczyk