1 - Twoje dane
2 - Płatność
3 - Dostęp

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się na dole strony, aby przejść do płatności i uzyskać dostęp do kursu.

Oto co otrzymasz zapisując się dzisiaj na Program Perfect Life Process:

12-miesięczny dostęp (z możliwością przedłużenia na drugi rok w cenie 97 zł) do dedykowanej responsywnej platformy internetowej, na której znajdziesz:

Do tego jesteś chroniony:

Już tylko krok dzieli Cię od otrzymania dostępu do naszego kursu. Wypełnij poniższy formularz zamówienia, dokonaj płatności i gotowe!

Formularz zamówienia

i

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę jako osoba fizyczna, prosimy o kontakt na adres e-mail kontakt@rozwojowiec.pl.

Pamiętaj, że dokonując zakupu jako osoba fizyczna, Twój termin ubiegania się o fakturę upływa po 3 miesiącach, od ostatniego dnia miesiąca, w którym nastąpił zakup lub opłacenie raty. Po tym terminie otrzymanie faktury będzie niemożliwe.

i

Warunkiem do wystawienia faktury jest podanie pełnych prawdziwych danych firmowych.

W razie problemów z wypełnieniem danych do faktury zaznacz opcję “zamawiam jako osoba fizyczna” i napisz do nas na adres e-mail kontakt@rozwojowiec.pl

Pamiętaj jednak, że na zgłoszenie zakupu jako firma masz czas do 15 dnia kolejnego miesiąca, licząc od daty zakupu lub opłacenia raty. Po tym terminie otrzymanie faktury będzie niemożliwe.

Do zapłaty: 4500 zł

Klikając w ten przycisk, potwierdzasz zakup. Zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych RODO [rozwiń]

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Rozwojowiec Damian Redmer z siedzibą przy ul. Korzennej 21a/2 w Bezrzeczu (Szczecin), które przetwarza dane osobowe w celach realizacji złożonego zamówienia lub usługi, jej doskonalenia, w celach analitycznych, marketingowych i na zasadach określonych w Polityce prywatności oraz na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.