Potwierdzone naukowo

Jak w 5 prostych krokach przełączyć się

w tryb silnej i trwałej motywacji do realizacji swoich pasji, celów i marzeń?

Damian Redmer

Od: Damian Redmer

Witaj!

Jeśli chcesz zyskać nieporównywalnie większą i przede wszystkim trwałą motywację do dowolnie wybranych przez siebie rzeczy (takich jak np. nauka, praca, ćwiczenia, dieta itp.), to będzie to najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Masz już zapewne świadomość tego, jak ważna jest motywacja i dlaczego potrzebujesz jej do stworzenia spełnionego oraz szczęśliwego życia, więc pominę tę kwestię.

Sam fakt, że to czytasz, pokazuje, że masz w sobie ambicję i wiesz, że stać Cię na więcej... jednak prawdopodobnie nie zawsze udaje Ci się zabierać za to, co sobie postanowiłeś.

Jak to zmienić?

Wystarczy, że poznasz i nauczysz się jak stosować ten algorytm:

Schemat Switch
Energetyzacja Krok #1 - Energetyzacja (Technika 3 kroków)

Pierwszy krok z algorytmu to energetyzacja, czyli fizjologiczne pobudzenie się.

Zazwyczaj omijasz ten element i starasz się jakoś czysto mentalnie przekonać siebie, żeby się zabrać za działanie. A to właśnie przez brak tego elementu, tak często masz trudności, żeby w ogóle zacząć.

Dlaczego?

Bo nie ma znaczenia, co sobie pomyślisz, jeśli Twoje ciało i umysł nie dysponują wystarczająco dużym poziomem energii na podjęcie wysiłku i zaangażowania.

Jak więc to zmienić?

Z pomocą przychodzą badania naukowe nad pokusami oraz czynnościami, od których łatwo się uzależnić.

Otóż jedną z kluczowych cech silnych pokus jest to, że sama myśl o nich fizjologicznie i w mierzalny sposób Cię pobudza.

Czyli samo myślenie o nich daje Ci więcej energii do działania, dlatego - między innymi - tak bardzo chcesz je realizować.

Właśnie dlatego Twój proces motywowania się do wybranej przez Ciebie rzeczy – jeśli ma być równie skuteczny co pokusy – powinien zacząć się właśnie od fizjologicznego pobudzenia.

Innymi słowy, symulacji tego, jak działają na Ciebie pokusy.

Gdy wdrożysz TYLKO ten jeden krok do swojej codzienności i nauczysz się jak w odpowiedni sposób zwiększać swój poziom energii, to co najmniej dwukrotnie zwiększysz poziom swojej motywacji do wszystkiego, za co się zabierasz.

W ramach przygotowania do pierwszego kroku:

 • Zobaczysz, czym w ogóle jest fizjologiczne pobudzenie. Jak się objawia, jak można naukowo ZMIERZYĆ gotowość Twojego ciała i umysłu do działania.

  Okazało się, że mierząc u siebie jeden fizjologiczny parametr, jesteś w stanie W LICZBACH określić stan swojego pobudzenia i dostępnej w danej chwili energii. Da się to zrobić prosto i szybko w zaledwie 60 sekund.

 • Zobaczysz, jak - przed kamerą, na Twoich oczach - za pomocą specjalnej Techniki 3 kroków zwiększam u siebie ten parametr i tym samym błyskawicznie zyskuję więcej energii do działania.
 • Nauczysz się całej Techniki 3 kroków. Dzięki temu w każdej sytuacji (nawet gdy jesteś potwornie zmęczony i ospały) w ciągu 60 sekund podniesiesz swój poziom energii i gotowości do działania.

Każdy z 3 kroków bazuje na innym odkryciu naukowym i razem tworzą zestaw, który niezwykle szybko i mocno pobudza ciało oraz umysł. Jest przy tym bardzo prosty do stosowania.

(Osobiście wykorzystuję Technikę 3 Kroków, gdy budzę się rano czy po drzemce, kiedy jeszcze leżę w łóżku - żeby po wstaniu z pełną energią przystąpić do działania).

Głęboki motywator Krok #2 - Technika Głębokiego Motywatora

Drugi krok w naszym algorytmie to przypomnienie sobie wyjątkowo silnego, stabilnego i osobistego POWODU, dla którego chcesz zabrać się za to działanie.

W Switchu nazywamy go Głębokim Motywatorem.

Dlaczego go potrzebujesz?

Przede wszystkim dlatego, że te "domyślne" powody, dla których wykonujesz różne rzeczy i czynności, bardzo często Ci SZKODZĄ.

Otóż, gdy pojawia się jakieś potencjalne zagrożenie czy możliwość zdobycia jakiejś nagrody, to automatycznie nasz umysł przechodzi w tryb „Zrobić czynność X, żeby uniknąć zagrożenia / kary” lub „Zrobić czynność X, żeby zdobyć nagrodę”.

Tak po prostu jesteśmy zbudowani.

Innymi słowy, Twój mózg za wszelką cenę chce maksymalizować przyjemność (nawet jeśli jest dla Ciebie szkodliwa) i zmniejszać nieprzyjemność - uciekać od zagrożeń.

A praktycznie każdego dnia spotykasz się z różnymi zagrożeniami i nagrodami.

Przykładowe zagrożenia:

 • Krytyka innych osób
 • Ośmieszenie się przed kimś
 • Stracenie źródła dochodu
 • Utrata / pogorszenie zdrowia
 • Zmniejszenie swojej atrakcyjności dla płci przeciwnej

Przykładowe zyski:

 • Możliwość zarabiania więcej
 • Możliwość uzyskania większego podziwu i szacunku
 • Możliwość zwiększenia swojej atrakcyjności dla płci przeciwnej
 • Możliwość awansu w pracy
 • Możliwość posiadania nowego gadżetu

Jeśli więc przyjrzysz się swoim myślom w ciągu dnia, to zobaczysz, że zwykle wykonujesz różne czynności dla zysku lub by uniknąć potencjalnych strat.

Co w tym złego?

Wszystkie te powody są POZA Twoją kontrolą.

Nie jesteś w stanie kontrolować w 100% żadnego z tych zagrożeń czy zysków. Przez to ich siła wpływu się zmienia; jednego dnia działają na Ciebie mocniej, drugiego słabiej.

Raz gonią Cię jakieś terminy i masz dużą presję na działanie np. naukę na egzamin, zakończenie jakiegoś projektu na czas. A innym razem presja znika i okazuje się, że Twoja motywacja drastycznie spada.

Doświadczyłeś już tego kiedyś, prawda?

Twoja motywacja się waha, bo jest uzależniona od zewnętrznych czynników (zagrożeń i zysków), których intensywność też się waha.

Dlatego NIGDY nie zbudujesz wysokiej i trwałej motywacji, jeśli ''przykleisz'' ją do rzeczy niestabilnych i niezależnych od Ciebie.

A co gorsza, możliwe, że w pewnym momencie zacznie towarzyszyć Ci poczucie braku kontroli nad sobą i swoim życiem.

I to się samo nie zmieni.

Jedynym wyjściem jest odłączenie motywacji od zewnętrznych zagrożeń i zysków, i zakotwiczenie jej w zupełnie innym źródle.

W źródle, które to Ty w pełni kontrolujesz.

Dlatego za pomocą specjalnego ćwiczenia i narzędzia „Drzewo Motywacji” odkryjesz swoje głębokie motywatory, które są wielokrotnie silniejsze, stabilne i w 100% zależne od Ciebie.

Motywatory, które - niezależnie od okoliczności - przekierują Twoją uwagę na to, co Cię pobudza, ekscytuje, bardzo silnie motywuje. I robi to ciągle.

Gdy wykonasz te ćwiczenie, sam pewnie się zdziwisz, jakie motywatory odkryjesz (każdy ma inne).

Tak jak np. Iwona, jedna z kursantek Switcha, która podzieliła się swoimi wrażeniami:

Opinia

A oto podgląd wnętrza narzędzia Drzewo Motywacji, w którym wpisujesz do jakich czynności chcesz zyskać większą motywację.

Drzewa Motywacji

Tak z kolei wygląda widok szczegółowy, w którym tworzysz swoje Drzewo Motywacji:

Drzewo Motywacji dla nauki języka angielskiego

szczegóły ukryte dla ochrony prywatności

Po wykonaniu drzewa w końcu odłączysz swoją motywację od zewnętrznych czynników, co pozwoli Ci działać nawet wtedy, gdy okoliczności Cię to tego nie zmuszają.

A wszystko dzięki temu, że będą Cię zasilały zupełnie inne motywatory.

Jednak ich rozpoznanie to jeszcze nie wszystko.

Następnie za pomocą eksperymentów w drugim narzędziu wewnątrz Switcha: „Laboratorium motywacji”, zlokalizujesz te motywatory, które działają na Ciebie najmocniej, w różnych sytuacjach:

Laboratorium Motywacji

Okazuje się bowiem, że często zupełnie inny motywator pobudza Cię do działania rano lub w dni robocze, a inny, gdy jesteś zmęczony wieczorem lub gdy masz dzień wolny.

Za pomocą tego narzędzia oraz wiedzy, którą zdobędziesz w prosty sposób rozpoznasz co, w jakiej dokładnie formie i kiedy pobudza Cię do działania najsilniej.

Motywująca trampolina Krok opcjonalny - Technika Motywacyjnej Trampoliny

Głęboki Motywator jest potężnym narzędziem, ale jeśli nie potrafisz go odpowiednio używać, może Ci zaszkodzić:

Jeśli bowiem zawiera wizualizację sukcesu, czyli obraz tego, jak osiągnąłeś już sukces, to zamiast podnieść Twoją motywację do działania - może ją osłabić.

Tak, wizualizacja daje kilka pozytywnych efektów, ale powoduje też jeden negatywny - zaspokaja w nas potrzebę osiągnięcia danego celu.

A to obniża naszą motywację do działania w stronę jego realizacji (to zjawisko odkryło pewne ciekawe badanie naukowe, które poznasz wewnątrz kursu).

To właśnie w tym punkcie tak wiele osób odnosi porażkę. W rzeczywistości karmią się obrazami z wyobraźni i to zamiast ich wspierać, osłabia ich motywację.

Jak więc temu zaradzić?

Wystarczy, że wykonasz prostą technikę tzw. Technikę Motywacyjnej Trampoliny.

To ona stanowi antidotum na spadek motywacji po tym, jak zwizualizujesz sukces, na którym Ci zależy. Jest to kluczowa część algorytmu Switcha JEŚLI Twój motywator zawiera wizję sukcesu.

Bloki startowe Krok #3 - Technika Bloku Startowego

Czym jest tajemniczy Blok Startowy?

W świecie zawodów sportowych blok startowy to urządzenie, a zarazem konkretne miejsce, które umożliwia biegaczowi szybki oraz dynamiczny start na krótkich dystansach.

W porównaniu do zwyczajnego przejścia ze stania w bieg, blok startowy pozwala zawodnikom na mocne wybicie się i uzyskanie przewagi.

Dokładnie tak, jak biegacz wybija się z bloków startowych, tak samo Technika Bloku Startowego pomaga Ci dynamicznie wystartować z działaniem, zamiast powoli się rozpędzać.

W jaki sposób?

Wchodząc w blok startowy, skupiasz się na czynności tak niepozornej, konkretnej i precyzyjnej, że nie ma przy niej miejsca na hamujące czynniki, które tworzą opór przed działaniem:

 • lęki i obawy o przyszłość
 • dodatkowe wymagania
 • wątpliwości, jak się zabrać do działania
 • niepewność efektu

A niemal wszystkie wcześniejsze hamujące myśli i wątpliwości stają się dużo słabsze i rozpraszają się w tej krytycznej chwili, gdy zaczynasz już działać.

Czyli zamiast myśleć o realizacji celu, obowiązku, zadania, czy projekcie, który na Ciebie czeka, co budzi w Tobie opór, skupiasz się na tej jednej prostej i drobnej czynności, jaką jest blok startowy.

Specjalne narzędzie "Bloki startowe" umożliwi Ci przechowywanie oraz dowolną edycję swoich bloków:

Bloki Startowe
Technika łączenia Krok #4 - Technika Łącznika

Miałeś kiedyś tak, że czułeś dużą chęć i motywację, żeby coś zrobić – np. wpadłeś na jakiś pomysł, coś usłyszałeś, ktoś Ci powiedział coś, co Cię mocno poruszyło - ale ostatecznie... ta motywacja nie przełożyła się na działanie?

Chciałeś, chciałeś, byłeś zmotywowany... ale jakoś to się rozmyło...

Zabrakło Ci wtedy jednego kluczowego elementu.

Jego ominięcie to drastyczny i bardzo częsty błąd, który sprawia, że wszystkie inne rzeczy, jakie zrobisz ze swoim poziomem energii i motywacją, mogą się okazać bez znaczenia.

Pamiętaj - Motywacja to nie działanie!

Żeby przekuć motywację w prawdziwe działanie, musisz dodać jeszcze ten jeden element, czyli Technikę Łącznika.

Polega na powiedzeniu sobie na głos lub w myślach krótkiej formuły, która skłoni Cię do skutecznego wzięcia się do działania.

Wewnątrz Switcha dowiesz się jak ją wykonać, żeby już zawsze Twoja motywacja do wartościowych rzeczy przekładała się na działanie.

Działanie Krok #5 - Działanie: wejście w Blok Startowy

Na tym etapie korzystasz z Bloku Startowego, który wcześniej wybrałeś.

To ostatni krok, po którego wykonaniu działasz w kierunku realizacji zaplanowanego celu/postanowienia i co najważniejsze - nie zatrzymujesz się.

Co dalej?

Po poznaniu całego algorytmu możesz go stosować dowolną ilość razy w ciągu dnia. Cały powyższy opis może brzmieć, jakby był niesamowicie skomplikowany, ale w rzeczywistości jego wykonanie (po uprzednim przygotowaniu) zajmie Ci około 60 sekund.

Jak wygląda kurs?

Gdy zapiszesz się do kursu korzystając z formularza na dole tej strony, to od razu otrzymasz link dostępu do swojego konta na dedykowanej platformie internetowej:

Kurs Switch

Twoje konto będzie ważne przez rok. Po tym okresie masz możliwość przedłużenia jego ważności w cenie 47  zł / rok.

W środku znajdziesz:

 • 21 animowanych filmów wideo, które przeprowadzą Cię przez wszystkie kroki z algorytmu i za pomocą konkretnych przykładów nauczą Cię jak go stosować.
 • 2 kluczowe narzędzia: „Drzewo Motywacji ” oraz „Laboratorium Motywacji”, dzięki którym odkryjesz oraz opracujesz własne głębokie motywatory.
 • Narzędzie "Bloki Startowe", które pomoże Ci trzymać wszystkie bloki startowe w jednym miejscu oraz dowolnie je edytować.
 • Mapę myśli, streszczającą kluczową wiedzę, tak żebyś niczego nie musiał notować odręcznie, tylko od razu miał gotowe pełne notatki (za ich pomocą jednym rzutem oka przypomnisz sobie wszystkie informacje potrzebne do stosowania algorytmu):
Switch - mapa myśli

A jeśli chcesz samodzielnie notować, to do dyspozycji masz:

 • Podręczny notatnik, w którym z łatwością zapiszesz i zbierzesz wszystkie swoje obserwacje, wnioski i plany.
Switch - notatnik

Nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych kartek czy dokumentów elektronicznych.

A wszystko to w jednym miejscu

Cały kurs z narzędziami masz w zasięgu kilku kliknięć. Idealnie uporządkowane i w jednym miejscu, żebyś zawsze mógł szybko i łatwo do czegoś wrócić, przeczytać, przypomnieć sobie, ulepszyć.

Całą platformę stworzyliśmy na tzw. responsywnej stronie internetowej, czyli została przygotowana także z myślą o korzystaniu z niej na urządzeniach mobilnych.

Możesz więc z niej równie wygodnie korzystać na smartfonie i tablecie.

Switch - resposywność

W ten sposób możesz pracować nad sobą w dowolnym czasie i w każdym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do Internetu. A całą wiedzę, Twoje notatki, spostrzeżenia i narzędzia - masz zawsze przy sobie.

Kliknij przycisk poniżej i zamień swój smartfon w najpotężniejsze narzędzie do motywacji, jakie kiedykolwiek powstało:

Zamawiam kurs

Ale ile to wszystko razem kosztuje?

Samo dotarcie do badań naukowych, na których bazuje Switch, przeanalizowanie ich i opracowanie zajęło mi (oraz mojemu 15‑osobowemu zespołowi) 4 lata intensywnej pracy.

...więc gdyby patrzeć na koszty opracowania całej wiedzy ze Switcha i samej platformy, szłyby w setkach tysięcy złotych.

Dlatego lepiej nie idźmy tym tropem, tylko pozwól, że zapytam:

Ile dla Ciebie jest warte pełne opanowanie Twojej motywacji?

Ile do tej pory straciłeś już zdrowia, pieniędzy i czasu przez brak wystarczająco mocnej i trwałej chęci do działania w wyznaczonym przez siebie kierunku?

Ile wartościowych okazji przeszło Ci koło nosa tylko dlatego, że wcześniej odkładałeś pewne rzeczy na później?

Albo przez brak wystarczająco trwałej motywacji nie wytrwałeś w nich wystarczająco długo, aby dały Ci prawdziwe rezultaty?

Ile okazji w ten sposób straciłeś? Ile czasu i pieniędzy tak zmarnowałeś?

Co miałbyś teraz, kim BYŁBYŚ teraz, gdybyś wcześniej dysponował trwałą motywacją?

Wiem, że te pytania są kłopotliwe i bolą.

Sama tylko próba oszacowania strat czysto pieniężnych, przepuszczonych okazji, dzięki którym być może mógłbyś dziś cieszyć się dużo wyższym i stabilniejszym dochodem, jest nieprzyjemna...

No właśnie.

Dlatego myślę, że to, co zaraz usłyszysz, Cię zachwyci:

Twoja inwestycja w ten kurs nie musi wynosić nawet 1 000 złotych, jak w przypadku wielu innych szkoleń motywacyjnych (których efekty są zresztą widoczne maksymalnie przez kilka dni).

Tutaj zbudujesz trwałą motywację, w oparciu o potwierdzone naukowo metody, aby służyła Ci przez resztę życia za jednorazową inwestycję zaledwie 197 zł.

Będąc na Twoim miejscu, w tym momencie pomyślałbym coś w stylu:

Moment... coś tu jest nie tak!

Szkolenia motywacyjne, które najczęściej nie mają oparcia w prawdziwych badaniach lub dają tylko chwilowe pozytywne emocje i niestałą motywację, kosztują setki lub nawet tysiące złotych.

A tutaj za roczny dostęp do platformy zawierającej narzędzia i esencję wiedzy z tysięcy badań naukowych, której prawdopodobnie nie znajdę nigdzie indziej, a która pozwoli mi przełączyć się w stan TRWAŁEJ motywacji...

...którą mogę wykorzystać do czegokolwiek...

...którą będę wykorzystywał już do końca życia...

...i która pomoże mi osiągnąć najważniejsze dla mnie rzeczy, w tym pozwoli mi mocno zwiększyć swoje dochody (jeśli to jest Twoim celem)...

...i za to wszystko płacę tylko 197 zł?

Dlaczego tylko tyle?!

Powód jest prosty.

Jak wspominałem - mój zespół liczy obecnie kilkanaście osób.

Jak więc się pewnie domyślasz - nie bylibyśmy w stanie utrzymać się nawet kilku miesięcy, gdybyśmy rozdawali wszystkie efekty naszej pracy za półdarmo.

Ale pomyślałem, że kiedy dla odmiany poznasz, czym jest prawdziwy rozwój osobisty oparty na nauce i nauczysz się przestawiać na trwałą motywację, to w przyszłości dużo chętniej skorzystasz z innych naszych już normalnie wycenionych kursów.

Dlatego masz okazję zapisać się do Switcha i opanować zdolność wysokiej oraz trwałej motywacji za dosłownie bezcen w porównaniu z rezultatami, jakich doświadczysz w swoim życiu.

Zresztą zamów i sam się przekonaj:

Zamawiam kurs

Jeszcze jedno...

Wiem, że w Internecie natrafia się czasami na jakichś naciągaczy i kursy/szkolenia obiecujące cuda na kiju (zwłaszcza w obszarze motywacji), więc zróbmy tak:

Albo SAM uznasz, że Switch, to najlepszy materiał o motywacji z jakim KIEDYKOLWIEK miałeś styczność, albo zwrócimy Ci całą kwotę.

Na decyzję nie masz ustawowych 14 dni, tylko aż 300.

Dlatego zapisz się na kurs Switch teraz, żeby natychmiast po zaksięgowaniu Twojej płatności (nawet w ciągu 3 minut) uzyskać dostęp do środka, a decyzję, czy było warto, czy nie, podejmij na spokojnie później.

Innymi słowy, od chwili zapisu masz aż 300 dni, żeby sprawdzić jak działa naukowo potwierdzona formuła na trwałą i silną motywację i - w razie rozczarowania - zażądać zwrotu całej kwoty.

Przerób w tym czasie wszystkie materiały, zacznij pracować nad swoją motywacją i na własnej skórze przekonaj się, jak to działa i jakie da Ci efekty.

Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest to absolutnie najskuteczniejszy sposób budowania prawdziwie trwałej motywacji i najlepszy materiał o niej, z jakim miałeś styczność - śmiało napisz do nas e-maila w ciągu 300 dni od zakupu, na adres [email protected] z prośbą o zwrot pieniędzy.

Bez żadnych pytań z naszej strony otrzymasz całą kwotę z powrotem.

Co sądzisz o tej propozycji?

Masz teraz 2 możliwości...

1) Albo dalej doświadczasz wahań swojej motywacji, przez które stoisz w miejscu ze swoim rozwojem osobistym, marnujesz wiele swoich talentów, możliwości i okazji lub po prostu posuwasz się wolniej...

2) Albo przełączasz się na stan trwałej motywacji i każdego dnia robisz konkretne postępy w swoich planach oraz rozwoju osobistym. Zaczynasz w końcu uwalniać swój potencjał i systematycznie realizować swoje cele, pasje i marzenia.

Nie każdemu opcja 1 wyda się nie do zaakceptowania, a 2 zachęcająca. Jest wiele osób, które zatrzymały się na pewnym etapie i odpowiada im życie na obecnym poziomie.

Jeśli jednak opcja 2 wydaje Ci się atrakcyjna, czyli masz w sobie ambicję i wiesz, że stać Cię na więcej, niż to, co osiągnąłeś do tej pory, to oboje wiemy, że opcja 1 jest dla Ciebie nie do zaakceptowania.

Dlatego dołącz do ponad 14700 OSÓB, które już skorzystały ze Switcha i wzniosły swoją motywację na wyższy poziom.

Uzupełnij teraz poniższy formularz, opłać swoje zamówienie i... słyszymy się wewnątrz Switcha:

Tak, chcę zamówić kurs switch w cenie 197 zł!

Rozumiem, że od razu po zaksięgowaniu wpłaty otrzymam roczny dostęp do platformy internetowej zawierającej:

 • Pełny kurs Switch – „Przełącz się na trwałą motywację” razem z narzędziami i mapą myśli.
Switch - wizualizacja produktu

Rozumiem także, że chroni mnie 100% gwarancja satysfakcji, więc w ciągu 300 dni od zakupu mogę w każdej chwili odzyskać całą zainwestowaną kwotę.

Formularz zamówienia

Kurs Switch

Do zapłaty: 197 zł

Klikając w ten przycisk, potwierdzasz zakup. Zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych RODO [rozwiń]

Współadministratorami danych osobowych są: Rozwojowiec Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Romana Dmowskiego 3/9 50-203 Wrocław, Sąd rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI wydział gospodarczy KRS, KRS 0000943812, Kapitał założycielski 100 000,00 PLN, NIP 8982272217, REGON 520854136 oraz Wydawnictwo Rozwojowiec Damian Redmer z siedzibą przy ul. Limby 4/3, 71-784 Szczecin. Przetwarzają dane osobowe w celach realizacji złożonego zamówienia lub usługi, jej doskonalenia, w celach analitycznych, marketingowych i na zasadach określonych w Polityce prywatności oraz na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i w jakiej formie otrzymam kurs?

Kurs jest w formie elektronicznej. Gdy tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, od razu automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail (na adres, który podasz w trakcie składania zamówienia) z linkiem do platformy, na której w ok. 20 sekund założysz konto i znajdziesz wszystkie materiały.

Kiedy moja płatność zostanie zaksięgowana?

To zależy od formy płatności, którą wybierzesz. Przy przelewach tradycyjnych czas księgowania może wynieść 2-3 dni robocze, a przy szybkich płatnościach internetowych (np. typu mTransfer czy PayPal) już za kilka minut możesz przerabiać kurs.

Gdybyś czuł, że Twoja płatność powinna zostać już zaksięgowana, a nie widziałbyś żadnego e-maila ode mnie z linkiem do platformy z kursem, zajrzyj proszę do skrzynki ze spamem lub zakładki typu "oferty", "społeczność".

Gdyby nawet tam nie było e-maila z dostępem, śmiało napisz na [email protected] - szybko zareagujemy i prześlemy Ci link.

Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinienem wiedzieć?

Krótko - nie ma.

Obszernie: wszystkie koszty - przesyłka elektroniczna, hosting, podatek VAT, prowizja banku i systemu do obsługi płatności - Przelewy24, po prostu wszystko pokrywamy my.

Za roczny dostęp do materiałów inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałeś na stronie z zamówieniem, czyli 197 zł. Natomiast przedłużenie ważności konta na kolejny rok kosztuje 47 zł.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak.

Po uzupełnieniu formularza zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Wystarczy, że wybierzesz pierwszą zakładkę „Przelew online i tradycyjny” i wybierz opcję z symbolem PayPal. Ta forma płatności pozwala zapłacić kartą, nawet jeśli nie masz konta na PayPalu.

Czy mogę płacić z zagranicy?

Tak.

Po uzupełnieniu formularza zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Wystarczy, że wybierzesz pierwszą zakładkę „Przelew online i tradycyjny” i wybierz opcję z symbolem PayPal (jeśli masz konto na PayPalu lub płacisz kartą) lub „Przekaz tradycyjny” (symbol druczku pocztowego), aby uzyskać dane do zagranicznego przelewu bankowego.

Czy mogę poprosić o fakturę?

Pewnie! Wystarczy, że podczas składania zamówienia oznaczysz, że chcesz otrzymać fakturę. Gdybyś zapomniał, to jak najprędzej po dokonaniu płatności, prześlij nam na adres [email protected] dane firmy, na którą mamy Ci ją wystawić.

A czy…

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, pisz do nas śmiało na [email protected]. Nie gryziemy, a chętnie pomagamy :)

Co mówią kursanci Switcha:

To zaledwie mały wycinek wszystkich pozytywnych opinii, których przybywa z każdym tygodniem.
(Ostatnio znacznie ulepszyliśmy Switcha - poniższe opinie dotyczą głównie nowej wersji)

Zamawiam kurs