Jak w 30 sekund PODWOIĆ swoją motywację i koncentrację, tak aby o wiele łatwiej zabierać się do działania?

Damian Redmer
Zamawiam kurs

Od: Damian Redmer, założyciel największego w Polsce kanału na YouTube o rozwoju osobistym (Rozwojowiec)

Witaj!

Jeśli chcesz o wiele łatwiej zabierać się za realizację swoich celów, planów i marzeń, to może być najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz w tym temacie.

Oto dlaczego:

Czy brzmi to znajomo?

Na fali optymizmu i ekscytacji postanawiasz sobie, że zaczniesz regularnie coś robić: trenować, pracować nad własnym projektem, uczyć się nowej umiejętności (np. języka obcego), albo wstawać wcześnie rano.

Przez pierwsze kilka dni idzie Ci świetnie, jednak z czasem zaczyna dziać się coś dziwnego:

Twoje początkowe chęci i skupienie w jakiś dziwny sposób się "rozpływają". Jest Ci coraz trudniej zabierać się za zaplanowane działanie.

W takich sytuacjach możesz starać się jakoś wzbudzać w sobie na nowo tę początkową motywację i skupienie, więc np.:

 • Szukasz różnych technik motywacyjnych…
 • Zapisujesz cele od nowa i wizualizujesz je…
 • Tworzysz nowe plany i ogłaszasz je znajomym...
 • Wyznaczasz sobie dodatkowe nagrody za ich osiągnięcie…
 • Oglądasz filmiki motywacyjne lub inspiracyjne...

Jeśli próbowałeś którejś z powyższych rzeczy, to pewnie też zauważyłeś, że pomimo ich stosowania wahania motywacji nadal występują.

Raz masz chęci do działania - raz nie. Jednego dnia jesteś na fali... a drugiego nie masz na nic ochoty i odkładasz swoje plany "na potem”, “od jutra”, czy “od poniedziałku”.

Dlaczego więc to wszystko nie działa długotrwale?

Bo te metody nie uwzględniają jednej kluczowej rzeczy:

Otóż jeśli w danej chwili Twoje ciało po prostu nie jest gotowe do działania, to bez znaczenia, co zrobisz ze swoim umysłem, i jakie techniki motywacyjne zastosujesz - na niewiele się to zda.

To dokładnie tak, jakbyś próbował ruszyć na zaciągniętym hamulcu ręcznym - wciskanie pedału gazu nie sprawi, że pojedzie z pełną prędkością.

Dopóki nie zwolnisz hamulca.

W tym przypadku Twoim hamulcem jest niski poziom fizjologicznego pobudzenia.

A jego poziom naturalnie się waha. Nie tylko w ciągu dnia, ale też na przestrzeni tygodni i miesięcy.

W jednym miesiącu możesz czuć się np. dużo bardziej fizjologicznie pobudzony i gotowy do działania, niż w innym.

Ale tych wahań jest znacznie, znacznie więcej…

Ludzie szukają wszędzie sposobów, żeby zwiększyć swoją motywację, koncentrację, wydajność, pamięć, skupienie i zdolności umysłowe, a pierwszym i najważniejszym krokiem jest po prostu podniesienie swojego poziomu energii.

Bez tego, bez znaczenia jakie pokłady motywacji, koncentracji czy super-pamięci drzemią w Twojej głowie, bo one tylko... no właśnie - drzemią.

Jeśli naprawdę chcesz je wykorzystać, musisz je najpierw obudzić.

Potrzebujesz więc sposobu, który zadziała nawet, kiedy czujesz się bardzo ospały, rozleniwiony i rozproszony.

Żeby go poznać wystarczy, że obejrzysz 7 krótkich animowanych wideo w kursie on-line "Technika 3 kroków":

Technika 3 kroków

Cała Technika składa się z 3 prostych elementów. Każdy bazuje na innym odkryciu naukowym i razem tworzą kombinację, która niezwykle szybko i mocno pobudzi Twoje ciało - a razem z nim - Twój umysł.

Dzięki temu zaczniesz dużo łatwiej zabierać się za zaplanowane działanie: niezależnie, czy będzie to sport, nauka, praca nad jakimś projektem, rozwijanie hobby, czy cokolwiek innego.

Co najważniejsze - żeby wykonać całą Technikę nie musisz nawet kiwnąć palcem - dlatego możesz jej używać nawet wtedy, gdy zupełnie nie masz energii i chęci do działania.

Dodatkowo Technika 3 kroków:

 • jest banalnie prosta do opanowania i stosowania.
 • działa błyskawicznie (wykonasz ją w ok. 30 sekund).
 • nadaje się do stosowania w każdej sytuacji - nawet, gdy masz wokół siebie innych ludzi i nie chcesz, aby ktoś dziwnie na Ciebie patrzył.

Co znajdziesz wewnątrz kursu:

 • 7 animowanych prezentacji wideo:

  Technika 3 kroków - podgląd

  W których:

  • Nauczysz się całej Techniki 3 kroków - nie tylko krok po kroku poznasz każdy jej element (razem z badaniami naukowymi), ale od razu wykonasz i opanujesz.

   Dzięki temu w każdej sytuacji (nawet, gdy jesteś potwornie zmęczony i ospały) w ciągu ok. 30 sekund podniesiesz swój poziom energii, gotowości do działania i skupienia.

  • Zobaczysz, jak przed kamerą, na Twoich oczach, za pomocą całej Techniki 3 kroków zwiększam u siebie ten parametr i błyskawicznie zyskuję więcej energii do działania.

   Wykonamy ją wspólnie: ja na wideo, a Ty przed ekranem.

  • Dowiesz się, czym w ogóle jest fizjologiczne pobudzenie. Jak się objawia, jak można naukowo ZMIERZYĆ gotowość Twojego ciała i umysłu do działania.

   Okazało się, że mierząc u siebie jeden fizjologiczny parametr, jesteś w stanie W LICZBACH określić stan swojego pobudzenia i dostępnej w danej chwili energii (Da się to zrobić prosto i szybko w zaledwie 1 minutę).

  • Poznasz sekret mnichów tybetańskich, którzy potrafią podnosić temperaturę swojego ciała samą siłą umysłu - zobaczysz, jak wykorzystać to w Technice.

  • Oraz wiele, wiele więcej...

 • Podręczny notatnik, w którym z łatwością zapiszesz i zbierzesz wszystkie swoje notatki z kursu.

  Technika 3 kroków - notatnik

  Nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych kartek czy dokumentów elektronicznych.

  A jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz notować, to żaden problem. Na koniec kursu pobierzesz:

 • Mapę myśli, streszczającą kluczową wiedzę z kursu. Za jej pomocą, jednym rzutem oka, przypomnisz sobie wszystkie informacje potrzebne do stosowania całej Techniki:

  Technika 3 kroków - mapa myśli

A wszystko to w jednym miejscu.

Cały kurs z narzędziami masz w zasięgu kilku kliknięć. Idealnie uporządkowane i łatwo dostępne, żebyś zawsze mógł zaledwie kilkoma kliknięciami do czegoś wrócić, przeczytać i sobie przypomnieć.

Całą platformę masz na tzw. responsywnej stronie internetowej.

Technika 3 kroków - wizualizacja

To znaczy, że niczego nie musisz instalować czy pobierać. Wystarczy, że wejdziesz na stronę z platformą - tak jak wchodzisz na każdą inną stronę internetową.

Strona z kursem automatycznie dostosuje się do urządzenia, z którego korzystasz, żebyś mógł maksymalnie wygodnie przerobić cały kurs bez znaczenia, czy będziesz aktualnie na komputerze, smartfonie, tablecie czy SmartTV.

W ten sposób możesz przerabiać kurs w dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu i w każdym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do Internetu. A całą wiedzę, Twoje notatki, spostrzeżenia i narzędzia - masz zawsze na platformie w jednym miejscu.

Ale ile to wszystko kosztuje?

A ile jest dla Ciebie warta wiedza, która pozwoli Ci codziennie przez resztę życia lepiej kontrolować swój poziom energii, motywacji i skupienia?

100 zł, 1000 zł, 10 000 zł, 1 mln zł?

Inaczej wyceni to student, który skupia się teraz na podniesieniu swojej koncentracji i motywacji do nauki, żeby łatwiej zdać najbliższy egzamin.

A inaczej wyceni to przedsiębiorca, który wie, że wyraźny wzrost jego energii i produktywności może prosto przełożyć się na dziesiątki milionów złotych więcej dla jego firmy.

Jednak za cały kurs nie zapłacisz nawet 100 zł.

Dlaczego?

Powód jest prosty:

Jak wspominałem - mój zespół liczy obecnie kilkanaście osób.

Jak więc się pewnie domyślasz - nie bylibyśmy w stanie utrzymać się nawet kilku miesięcy, gdybyśmy rozdawali wszystkie efekty naszej pracy za półdarmo.

Ale pomyślałem, że kiedy dla odmiany poznasz, czym jest rozwój osobisty oparty na nauce i nauczysz się wzbudzać w sobie energię na zawołanie, to w przyszłości dużo chętniej skorzystasz z innych naszych kursów - wycenionych już normalnie (oczywiście jeśli Cię zainteresują).

Dlatego na ten moment masz okazję skorzystać z Techniki 3 kroków i opanować umiejętność szybkiego wzbudzania w sobie większej energii i skupienia do dowolnej czynności za zaledwie 37 zł.

Zamawiam kurs

Dodatkowo według naszej filozofii, to zawsze TY oceniasz, czy było warto zainwestować w nasz kurs.

Oznacza to, że...

Jesteś chroniony 300-dniową gwarancją satysfakcji.

Czyli jeśli w ciągu 300 dni od zakupu z jakiegokolwiek powodu stwierdzisz, że to nie były jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w Twoim życiu, wystarczy Twój jeden email do nas na adres [email protected].

A my bez zwłoki, urazy i żadnych pytań, oddamy Ci każdego zainwestowanego grosza.

Dlatego, jeśli cała oferta brzmi dla Ciebie ciekawie, uzupełnij teraz formularz poniżej, opłać swoje zamówienie i… słyszymy się wewnątrz Techniki 3 kroków!

Tak, chcę zamówić kurs Technika 3 Kroków w cenie 37 zł!

Rozumiem, że od razu po zaksięgowaniu wpłaty otrzymam roczny dostęp do platformy internetowej zawierającej:

 • Pełny kurs "Technika 3 kroków" składający się z 7 animowanych prezentacji wideo.
 • Mapę myśli streszczającą cały kurs.
Technika 3 Kroków - wizualizacja produktu

Rozumiem także, że chroni mnie 100% gwarancja satysfakcji, więc w ciągu 300 dni od zakupu mogę jednym emailem w każdej chwili odzyskać całą zainwestowaną kwotę

Formularz zamówienia

Technika 3 kroków

Do zapłaty: 37 zł

Klikając w ten przycisk, potwierdzasz zakup. Zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych RODO [rozwiń]

Współadministratorami danych osobowych są: Rozwojowiec Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Romana Dmowskiego 3/9 50-203 Wrocław, Sąd rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI wydział gospodarczy KRS, KRS 0000943812, Kapitał założycielski 100 000,00 PLN, NIP 8982272217, REGON 520854136 oraz Wydawnictwo Rozwojowiec Damian Redmer z siedzibą przy ul. Limby 4/3, 71-784 Szczecin. Przetwarzają dane osobowe w celach realizacji złożonego zamówienia lub usługi, jej doskonalenia, w celach analitycznych, marketingowych i na zasadach określonych w Polityce prywatności oraz na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i w jakiej formie otrzymam kurs?

Kurs jest w formie elektronicznej. Gdy tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, od razu automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail (na adres, który podasz w trakcie składania zamówienia) z linkiem do platformy, na której w ok. 20 sekund założysz konto i znajdziesz wszystkie materiały.

Kiedy moja płatność zostanie zaksięgowana?

To zależy od formy płatności, którą wybierzesz. Przy przelewach tradycyjnych czas księgowania może wynieść 2-3 dni robocze, a przy szybkich płatnościach internetowych (np. typu mTransfer czy PayPal) już za kilka minut możesz przerabiać kurs.

Gdybyś czuł, że Twoja płatność powinna zostać już zaksięgowana, a nie widziałbyś żadnego e-maila ode mnie z linkiem do platformy z kursem, zajrzyj proszę do skrzynki ze spamem lub zakładki typu "oferty", "społeczność".

Gdyby nawet tam nie było e-maila z dostępem, śmiało napisz na [email protected] - szybko zareagujemy i prześlemy Ci link.

Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinienem wiedzieć?

Krótko - nie ma.

Obszernie: wszystkie koszty - przesyłka elektroniczna, hosting, podatek VAT, prowizja banku i systemu do obsługi płatności - Przelewy24, po prostu wszystko pokrywamy my.

Za roczny dostęp do materiałów inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałeś na stronie z zamówieniem, czyli 37 zł. Natomiast przedłużenie ważności konta na kolejny rok kosztuje 7 zł.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak.

Po uzupełnieniu formularza zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Wystarczy, że wybierzesz pierwszą zakładkę „Przelew online i tradycyjny” i wybierz opcję z symbolem PayPal. Ta forma płatności pozwala zapłacić kartą, nawet jeśli nie masz konta na PayPalu.

Czy mogę płacić z zagranicy?

Tak.

Po uzupełnieniu formularza zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Wystarczy, że wybierzesz pierwszą zakładkę „Przelew online i tradycyjny” i wybierz opcję z symbolem PayPal (jeśli masz konto na PayPalu lub płacisz kartą) lub „Przekaz tradycyjny” (symbol druczku pocztowego), aby uzyskać dane do zagranicznego przelewu bankowego.

Czy mogę poprosić o fakturę?

Pewnie! Wystarczy, że podczas składania zamówienia oznaczysz, że chcesz otrzymać fakturę. Gdybyś zapomniał, to jak najprędzej po dokonaniu płatności, prześlij nam na adres [email protected] dane firmy, na którą mamy Ci ją wystawić.

A czy…

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, pisz do nas śmiało na [email protected]. Nie gryziemy, a chętnie pomagamy :)